LASHCORE STORY vol. 48 (o tym jak Krzysiek spotkał Moczymordę)

Posted: 27 lutego 2011 in LASHCORE STORY, OPOWIADANIA
Tagi: , ,

[Jurek] – Krzysiek nie mógł zrozumieć Pijotra. Siedzieli nad projektem od tygodnia, już prawie udało im się rozwiązać system przeładowania, gdy nagle Mechanik zniknął. Zostawił swoje ukochane narzędzia i krótki list. „Opiekuj się narzędziami. Muszę znaleźć Bogdana. Wrócę jak wrócę.”
Po trzech dniach Krzysiek zaczął gadać do narzędzi.
Po dwóch tygodniach obraził się na narzędzia i przestał z nimi gadać.
Po miesiącu stwierdził, że oszaleje sam w domu. Napisał na drzwiach „Wyszedłem, zaraz wracam” i poszedł na miasto. Szwendał się pustymi ulicami bez celu. Genetyka dopadła jesienna chandra. Nie miał ochoty na nic.

Królowej M nie udało się złamać zaklęć tworzących techno istoty. Wszystkie próby kończyły się gigantycznym kacem. Pewnego ranka poczuła nieodpartą chęć wyjścia ze swojego małego domku do ludzi. Na Dworcu próbowała znaleźć Nieznajomego, jednak nie potrafiła przełamać zaklęć maskujących dojście do Tajemniczego Bunkra. Podłamana zaczęła szukać swoich dawnych podwładnych. Oczywiście nikogo nie znalazła, większość jej ludzi przyłączyło się do królowej Spamu, a pozostali wytrzeźwieli.
Siedząc na ławeczce przy Bramie Portowej ujrzała niewiarygodnie chudego chłopaka. Wyczuła dziwną moc emanującą od niego. „On coś wie” pomyślała.
Krzysiek łażąc bez celu dotarł do Bramy Portowej. Ujrzał tam kobietę, która intensywnie mu się przyglądała. Nagle usłyszał głos w głowie „Podejdź do niej. Razem musicie pomóc ludzkości” Na sztywnych nogach podszedł do Królowej Moczymordy. Dopiero teraz rozpoznał ją.
– Witaj Królowo – wyszeptał
– Kim jesteś? –
– Krzysztof, genetyk amator –
– Cóż cię sprowadza do mnie? –
– Usłyszałem głos, kazał mi powiedzieć, że razem musimy pomóc ludzkości.

Reklamy
Komentarze
  1. […] na łóżku z zimna. Bałem się otworzyć oczy, choć budzik terkotał chyba od 10 minut. Cholerne Lashcore Story . Ubije tego Romka grafomanka. Normalnie ubiję za ten 48 […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s