LASHCORE STORY vol. 17 (o tym jak Giorgio nie dał rady po wyjeździe Królowej)

Posted: 6 października 2010 in LASHCORE STORY
Tagi: , ,

[Graforoman] – Na jednej z rajskich wysp Pacyfiku Królowa Spamu nadal leczyła poranione serce. W terapii skutecznie dopomagało jej kilku umięśnionych, śniadych miejscowych instruktorów surfingu i nurkowania. Królowa nie opierała się im za bardzo co sprawiło, że ból po utracie ukochanego potwora zelżał jakby. Pewnego pięknego dnia pojechała wraz z niejakim Giorgio, miejscowym lowelasem do stolicy wyspy, żeby się rozerwać. Pech chciał, że trafili do baru w którym był włączony telewizor. Giorgio pijąc drinka przymilał się do Królowej szczęśliwy, że przygruchał sobie sponsorkę. Tymczasem Królowa ze szczęką opadniętą na wysokość dekoltu i z oczami wybałuszonymi do granic możliwości gapiła się zszokowana w telewizor, który akurat był przełączony na CNN.

[Graforoman] – Na ekranie telewizora rozczochrany reporter CNN otoczony przez rowrzeszczaną zgraję ujaranych działaczy na rzecz równouprawnienia opiekaczy elektrycznych próbował przedstawić na żywo telewidzom krótką historię powstania anomalii w północnej Polsce. Opowiadał jak maszyny przejęły władzę w mieście, jak połowa ludności Szczecina uciekła do obozów dla uchodźców zorganizowanych w okolicach Gorzowa, opowiadał o milionach namiotów i kempingów dookoła strefy anomalii, o zawirowaniach politycznych w Polsce.

Królowa półprzytomna od nowych informacji odtrąciła zdezorientowanego Giorgio i wróciła rikszą do swojego apartamentu. Nie myśląc za wiele spakowała się szybko i rano już siedziała w małym samolocie do Sydney, gdzie zabukowała sobie tego samego dnia lot do Berlina. Nie spała od wczoraj i kombinowała jak dostać się na teren anomalii do swojego królestwa. Do Szczecina.

[Graforoman] – Giorgio po utracie pięknej sponsorki wrócił do szarej rzeczywistości i zajął się zaspokajaniem potrzeb samotnych emerytowanych turystek z Niemiec. Teraz przytrafiła się niejaka Helga z Wolfsburga, emerytowana specjalistka od montażu lewej półosi w kilku generacjach VW Golfa. Giorgio po raz pierwszy poczuł wypalenie zawodowe wpatrując się w włochatą brodawkę na lewym pomarszczonym policzku Helgi. Przeczuwał, że wieczorem nie da rady. Pomyślał, że jak się dorobi, to pojedzie na wakacje do Polski – tam to dopiero są kobiety.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s