LASHCORE STORY vol. 5 (kac Moczymordy)

Posted: 12 września 2010 in LASHCORE STORY
Tagi: , ,

[Graforoman] – Jej uszy usłyszały dziwny dźwięk, potem otworzyła lewe oko, prawe zastanawiło się jeszce co to było, wtedy włączył się mózg i wyjaśnił oczom, że to dźwięk odklejającego się języka od podniebienia przerwał ich senną idyllę. Międzyorganowa dyskusja obudziła świadomość, która natychmiast zrugała ich że marudzą. Moczymorda budziła się. Kapeć w ustach bez trudu nakłonił jej rękę do sięgnięcia po stojącego przy łóżku browara, gardło było zachwycone – wreszcie jakiś płyn. Mózg pogadał z pozstałymi częściami ciała i doszedł do wniosku, że to kac. Ta kobieta mnie kiedyś wykończy – pomyślał.

Po balandze w Słowianinie urwał jej się film. Narąbała się równo jak zwykle, nieprzypadkowo nazywali ją Moczymorda. Poza standardowym pijaństwem zapamiętała pewnego krępego mężczyznę, który koniecznie chciał z nią porozmawiać. Zaimponował jej tym, że w sprawny sposób w mgnieniu oka powalił jej trzech najlepszych ochroniarzy, miała nadzieję go jeszcze spotkać, niełatwo o dobrych zbirów w dzisiejszych czasach. Jak on miał na imię – zastanawiała się – chyba Bogdan?

Po śniadaniu jej ludzie zaczęli przychodzić z niepokojącymi wieściami, na mieście działo się coś dziwnego, podobno urządzenia domowe oszalały. Nie wierzyła im dopóki nie przyniesiono jej klatki, w której szlał rozwścieczony różowy depilator.

[Jurek] – Bogdan po powrocie do domu zaryglował drzwi. W pierwszej kolejności załadował pistolet następnie wpakował dwa zapasowe magazynki w prawą kieszeń. W lewą wsadził „na wszelaką wszelakość” parę baterii. Dopiero wtedy usiadł wygodnie w fotelu i otworzył puszkę z piwem.
Browar wlewany do pokala błyszczał w słońcu. Refleksy na ścianie migotały wesoło. Szum lanego napoju przypominał odgłos strumyka leniwie płynącego zieloną dolinką. Złocista barwa kojarzyła się z falującym łanem dojrzałego jęczmienia. Gęsta biała piana była jak obłoczek płynący po błękitnym niebie.
Całą tę paletę doznań Bogdan wchłaniał wpatrując się w nalane piwo. Czuł jak zmęczone jego ciało powoli się relaksuje oczekując cudownego smaku płynu.
Bogdan powoli, z namaszczeniem przechylił pokal. Przymknął oczy i rozchylił zmysłowo usta. Poczuł na wargach smak piwa i …”Cholera, przez tą lodówę będę musiał pić ciepłe piwo”…

[Ewa] – Romku!
Chcesz mi powiedzieć, że po sromotnej porażce i okrutnej śmierci lodówki nie ma już nadzieji na ratunek rasy ludzkiej? Zdaję sobie sprawę, że nie jesteśmy doskonali ale przecież regularnie używamy Calgonitu by przedłużyć życie naszym pralkom a z ekspresem do kawy witamy każdy dzień. Potrzebujemy jakiegoś światełka w tunelu bo we wszechobecnej panice nie potrafimy się zjednoczyć, połączyć sił. Przerażeni mieszkańcy Szczecina i okolic popełniają masowe samobójstwa, natomiast próbujący uciekać są mordowani przez bezlitosne parkometry, których nigdy dotąd nie darzyli należytym szacunkiem.

Proponuję w pobliskich bunkrach ulokować grupę młodych studentów, którzy przy pomocy różnych ziół i grzybków tworzą miksturę, o dziwnym zapachu i konsystencji.
Planują zorganizowaną akcję, której celem będzie opanowanie wszystkich pobliskich mleczarni. Chcą do kefirów dodać ten preparat, co miałoby osłabić skuteczność wyrobów mlecznych w walce z kacem.

[Graforoman] – Nie no. Śmierć lodówki nie skazała ludzkości na zagładę. przecież jest jeszcze NPWZWI, to on ma szlachetne pobudki, to on nie bacząc na niebezpieczeństwo uratował Królową i zaciukał potwora tosterem, to on zwalcza mielonkę w sieci, to on szykuje się do walki z zaklęciami Zdzicha. Jeśli on nie jest pozytywnym bohaterem, to kto? Ale jak to w życiu bywa – nikt nie jest do końca dobry i nikt nie jest do końca zły. Możesz Ewo stworzyć własną postać i wpleść ją w naszą opowieść, TU NIE MA REGUŁ.

Komentarze
  1. […] właśnie wygląda standardowa pobudka bohaterki Lashcore Story – Królowej […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s