LASHCORE STORY vol. 3

Posted: 8 września 2010 in LASHCORE STORY
Tagi: , ,

[Edgar] – I wtedy do Niezależnego Pogromcy Wszelkiego Zła W Internecie (w skrócie to będzie NPWZWI) dotarła przerażająca prawda: ratując Królową Spamerów z objęć Masy D-Ch (Danonkowo-Chlebowej) spowodował powstanie nowego zagrożenia dla Świata. Otóż zakochana Królowa Spamerów stała się o wiele groźniejsza od nie-zakochanej!! Na swoim komputerze odbiera coraz więcej spamu i co gorsza odebrał maila z zaklęciem Zdzicha, nawet go otworzył i zaczął czytać… Ta-da-dam!!!!
W ostatniej chwili zdał sobie sprawę, że dzieje się z nim coś dziwnego! Na skutek zaklęcia zaczął się zamieniać w lekko używaną, przywiezioną z Niemiec, kuchenkę mikrofalową wystawioną na Allegro Bez Ceny Minimalnej w aukcji od 1 zł! Ostatnim, desperackim odruchem udało mu się wyszarpnąć wtyczkę kabla zasilającego kompa z gniazdka! Ufff….
Od tej pory może atakować wrogów ukierunkowanym strumieniem mikrofal z magnetronu który mu wyrósł pod lewą pachą.

[Graforoman] – Jak pamiętamy Pogromca (NPWZWI) postanowił działać. Postanowił narazie nie przyznawać się, że pod pachą ma magnetron. Łebski z niego osobnik i wie, że przewagę zapewni mu informacja i rozpoznanie wroga. Wiedział, że większość wybitnych spamerów została pożarta przec masę D-CH podczas masakry w budynku LASHCORE i że w tej sytuacji Królowa poszukuje nowych ludzi. Zlecił zatem swojemu zaufanemu człowiekowi Bogdanowi Zioło zadanie przeniknięcia do struktur spamerskich i zdobycie zaufania Królowej. Bogdan, króremu brakowało porządnej policyjnej roboty z entuzjazmem przyjął propozycję pracy pod przykrywką i z zapałem zabrał się do nowego zadania.

Pogromca w związku z krytyczną sytuacją i przygotowaniami do walki zaniedbał swą ukochaną Jadwigę (pamiętamy, że zakochał się w niej bez pamięci gdy ujrzał ją w filcakach i kufajce na buraczanym polu). Całe szczęście zaczęły się zbiory buraków i Jadzia cały swój czas poświęcała gospodarstwu. Czsem tylko zajeżdżała do pogromcy na nałe bara-bara i latanie na golasa w nocy po osiedlu.

UWAGA!! Poniższy post Jurka skierował naszą opowieść na właściwy tor.

[Jurek] – Bogdan zaplanował sobie całą akcję w najdrobniejszych szczegółach. Wieczorem niby przypadkiem wprosi sie na imprezę pomniejszych spamerów w „Słowianinie”. Tam nawiąże znajomości, które pomogą mu przeniknąć do organizacji.
Wszystko układało się po myśli Bogdana. Po przekupieniu bramkarzy dostał sie do klubu. Tam paroma piwkami zaskarbił sobie przychylność młodych adeptów sztuki spamerskiej. Już miał sie umówić na spotkanie z Królową Spamu, gdy nieoczekiwanie na bankiecie zjawiła sie Królowa Moczymorda ze świtą. Bogdan nie wie czy to z powodu uroku Królowej Moczymordy, czy też za sprawą pachnidła „Spiryt 99,99”, nagle urwał mu się film.
Rano Bogdan wiedział, że dzień nie będzie należał do tych udanych. Przy próbie wyciągnięcia kefirku z lodówki, ta próbowała odgryźć mu rękę. Po wpakowaniu całego magazynku z ukochanego „Lugera” wreszcie udało mu się powalić lodówę. Jednak w trakcie strzelaniny jedyny kefir został rozlany. Chcąc, nie chcąc musiał wyjść do sklepu. Po wczorajszej imprezie miał ogromny światłowstręt, tak wielki, że nawet przez okulary spawalnicze słońce go raziło.
Na osiedlu jak zwykle ganiały się grupy sprzętu AGD za niedobitkami blokowców.
„Do sklepu mam dwie bramy i jedno skrzyżowanie. Tylko nie władować się na nikogo i będzie git. ” – pomyślał Bogdan. Jednak jak pech to pech. Już w pierwszej bramie trafił na trzech blokowców. Jednak ci po ujrzeniu „Lugera” zwątpili i wycofali się do piwnicy. Druga brama była czysta. Już przebiegał przez skrzyżowanie, gdy nagle wyrosła przed nim sokowirówka. Lekko pogięta i z ułamanym dziobkiem. Musiała nieźle oberwać w jakiejś wcześniejszej bojce. Bogdan wyciągnął „Lugera”, jednak sokowirówka nie zważyła na to. Nacisnął spust. „KLIK”!!! „Cholera nie przeładowałem, a magazynek w domu”. CDN…

[Jurek] – Sięgnął do kieszeni. Wśród śmieci wymacał parę baterii paluszków. „Dzięki Ci Panie”. Wyciągnął je i rzucił w pobliże sokowirówki. Ta wyczuła woń napięcia i zajęła się bateriami. Bogdan powoli zaczął się wycofywać. „Tylko wycofać się do bramy, tam na schodach nie ma ze mną szans” Nagle na plecach poczuł zimny dotyk. Bardzo powoli obrócił się. To co zobaczył zmroziło serce byłego twardego gliny. Nogi odmówiły mu posłuszeństwa. Stał jak wryty z duszą na ramieniu. „Cholera, przecież nie tak to miało być. Jestem jeszcze za młody na koniec.” – mamrotał wpatrując się w obły kształt wysłużonej „Frani”. Nie widział nic co przypominałoby mu oczy ale wiedział, że „Frania” go wyczuła i nie ma z nią szans . Do walki z starszą generacją sprzętów potrzebny był duży kaliber. Zwłaszcza z tym made in CCCP. Blacha pancerna, rusznica pe-panc i charakter czerwonogwardzisty. Gdy Bogdan przygotowywał się na okrutną krwawą śmierć, za rogu wyskoczył „Kamaz” pełen buraków cukrowych prowadzony przez Jadzię i rozjechał „Franię”. Bogdan nawet nie spojrzał co zostało z pralki. Puścił się biegiem do sklepu. Tam zakupił sześciopak piwa i unikając kłopotów powrócił do domu. W tym samym czasie …

[Matka Założycielka] – …Królowa Moczymorda piła wino za 3,49 zł pod sklepem Społem lecząc kaca po poprzedniej libacji w Słowianinie. Co prawda nie pamięta nic z poprzedniej nocy tylko to, że tańczyła z niejakim Władkiem, który jak okaże się w następnych odcinkach był najętym przez NPWZWI, w celu wyciągnięcia informacji od Moczymordy o Królowej Spamu. Niestety misja się nie powiodła bo KM (Królowa Moczymorda) myślała tylko o następnym browarze , a nie o jakichkolwiek konwersacjach podczas imprezy….Natomiast Królowa Spamu wypoczywała na Wyspach Karaibskich…w kolejnym odcinku dowiemy się jak Jadwinia odkryje, że jej buraki tak naprawdę to tylko warzywa, a Bohdan zostanie nakryty przez sąsiadkę Panią Krystynę z Pogodna na robieniu na drutach stopami…zostańcie z nami

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s