LASHCORE STORY vol. 2

Posted: 6 września 2010 in LASHCORE STORY
Tagi: , ,

[Graforoman] – Może parę słów o kolejnej postaci z naszej Historii. Wspomniałem wcześciej o niejakim Bogdanie Zioło – detektywie, którego zatrudnił Pogromca Wszelkiego Zła w celu zbadania przeszłości Zdzicha. Bogdan jest niskim przysadzistym mężczyzną o bujnej szpakowatej czuprynie, byłym policjantem który nawet dochlapał się w firmie stopnia komisarza. Niestety fala afer korupcyjnych sprzed kilku lat zmusiła go do odejścia. Trauma z tym związana spowodowała, ża nabawił się nietypowego tiku – zaczyna głośno obrzydliwie cmokać gdy jest zdenerwowany. Nieprzypadkowo jednak znalazł się w naszej historii. Otóż Bogdan jest bratem bliźniakiem Bohdana, którego juz poznaliśmy wcześniej jako Bola. Bogdan niejednokrotnie odwiedzał swojego brata w czasie kiedy więził on Zdzicha w swojej piwnicy, robili sobie libacje i używali na Zdzichu ile wlezie. Jednak obwinia Zdzicha za śmierć brata i zawarł pakt z Pogromcą Wszelkiego Zła, że on pomoże mu dorwać Królową – za to Pogromca po ostatecznej konfrontacji odda Zdzicha w jego ręce. Nawet przygotował już sobie przytulną piwnicę w domku na Pogodnie.

[Matka Założycielka] – Królowa jest na pozór bardzo zimna i wyrafinowana ale w rzeczywistości to urocza miłośniczka małych rudych kotków – ma ich 357 oraz 14 dorodnych szynszyli. Uwielbia muzykę Country i czci Peanuta (uważa, że jest to jedyny osobnik na świecie za którego mogłaby wyjść za mąż).
Jej wygląd za dnia nie różni się niczym od przeciętnej zjadaczki chleba i danonków. Ma długie rudo – purpurowe, kręcone włosy, chodzi ubrana w jeansach i t-shirt’ach, które zwykle kupuje na promocjach w Carrfourze. Nocą zaś przeistacza się w prawdziwą „Królową” coś na pograniczu Marii Antoniny (ponieważ ma identyczną fryzurę, w której nosi pudełko na wszy), a Cruelli De Mon z 101 Dalmatyńczyków palącej długie, cieńkie papierosy…
Całe życie pracowała jako asystentka szalonego Doktora Wiercisława Przypara dowego, który oszalał i w wieku 65 lat zjadł 48 buraków cukrowych wyhodowanych przez Jadwinię i zachorował na „cukrzyce odburaczana”. Po długoletnim odwyku na roli u niejakiego Kazimierza Denki, zmarł w cierpieniach kopiąc własny grób.
Królowa od tamtej pory kontynuowała dzieło Doktora Przyparadowego….
Ma bardzo mocny makijaż, oraz przeszywający na wskroś wzrok.

[Graforoman] – Edgarze. Jako twórca postaci Pogromcy Wszelkiego Zła w Internecie, mógłbyś krótko go scharakteryzować. Narazie wiemy o nim tylko tyle, że biegle włada tosterem. Uczynił z tostera broń i ukatrupił nim Danonkowe Bydle.

[Edgar] – Niezależny Pogromca Wszelkiego Zła W Internecie kiedyś był zupełnie zwyczajnym człowiekiem, takim jak ja, lub ty… Całe jego życie uległo gwałtownej zmianie, gdy pewnego piątkowego wieczoru siedział przed komputerem miło sobie pisząc na forum różne przyjemnostki ze znajomymi. I nagle z szatańskiego adresu IP na forum pojawił się przewrotny, dziki i hipnotyzujący post nawołujący wszystkich do zakupienia mielonki w puszce.
I w tym momencie odkrył swoje przeznaczenie. Od tej chwili jego głównym zadaniem było tropienie wszelkich reklam jakiejkolwiek mielonki. Przybrał imię Niezależnego Pogromcy Wszelkiego Zła W Internecie gdy zdał sobie sprawę, że reklamy mielonki to raptem wierzchołek góry lodowej i wtedy dopiero odkrył jaki ogrom pracy przed nim… Pokonanie wszelkiego zła w Internecie…
A telefon od Królowej Spamerów to odebrał tak przypadkiem, akurat robił sobie tosty w tosterze, gdy zadzwoniła. Biegnąc na ratunek porwał toster ze sobą, po drodze zjadł kanapki, i gdy dotarł na miejsce nie mając nic innego pod ręką (a raczej w ręce) zamachnął się na Masę Danonowo-Chlebową trzymanym urządzeniem.

UWAGA!! Poniższy post Matki Założycielki w magiczny sposób popchnął naszą opowieść do przodu.

[Matka Założycielka] – h no ja jak jutro trewne się to te oś poyślę bo poki o siedę hłopakai;d

[Edgar] – Trzeba się zastanowić gdzie wstawić tą kwestię do naszego scenariusza. Myślę, że wprowadzi ona pewną dawkę niesamowitości.

[Graforoman] – Danonkowo-Chlebowy potwór wypowiada tą złowieszczą kwestię w chwili śmierci, kiedy to Pogromca ukatrupia go tosterem, okazuje się że to zdanie jest starożytnym celtyckim zaklęciem zemsty. Działanie tego zaklęcia jest tak straszliwe, że zaklęcie zostało wymazane z wszelkich starożytnych ksiąg. (podobno zaklęcie to wypowiedziane przypadkiem przez ułomnego pomocnika nadwornego Iluminatora bałkańskiego księcia Vlada doprowadziło w średniowieczu do epidemii dżumy i wymarcia połowy populacji ówczesnej Europy). Skutki tego zaklęcia wypowiedzianego w naszych czasach są nie do odgadnięcia – ale na pewno nie będzie wesoło.

Z innej beczki.

Po heroicznej akcji Pogromcy i spektakularnym uwolnieniu Królowej Minister Obrony Narodowej nakazał wycofanie wszystkich tosterów ze sprzedaży. Od tego dnia toster można nabyć jedynie po przejściu testów psychologicznych i po uzyskaniu pozwolenia na broń.

[Matka Założycielka] – Królowa moczymorda może być siostrą bliźniaczką Królowej spamu ;D.

tostery można było również nabyć na tzw. czarnym rynku w podziemiach Szczecina 😉

[Graforoman] – Powstał niezwykle dochodowy czarny rynek tosterów i innego morderczego sprzętu AGD, kontroluje go podziemna organizacja przestępcza, którą kieruje demoniczna Królowa Moczymorda(podobno biegle mówi po celtycku i jest mistrzynią gminy w grze w „Chińczyka). Wraz z siostrą Królową Spamu i jej spamerską organizacją stworzyły ogólnoświatowe konsorcjum przestępcze, przed którym drży cała ludzkość. Siedziba tej straszliwej organizacji znajduje się na zapleczu osiedlowego sklepiku spożywczego pani Zofii na Skolwinie.

Siostry jednak nie przepadają za sobą i wiecznie knują intrygi mające na celu przejęcie władzy w konsorcjum. Jeden ze skruszonych gangsterów z konsorcjum sióstr, korzystający z programu ochrony świadków zeznał w śledztwie, że królowa moczymorda jest autorką spisku mającego na celu stworzenie potwora, który porwie i ukatrupi jej siostrę. To ona przekazała Zdzichowi starożytną księgę zaklęć celtyckich, za pomocą której ożywił masę Danonkowo-Chlebową.

Jednak Pogromca pokrzyżował jej plany i Królowa Spamu przeżyła.

[Graforoman] – Akcja naszego dzieła stoi w miejscu. Od jekiegoś czasu tworzymy tylko nowe postacie, niektóre mają już przeszłość i powiązania z innymi. Jednak akcja stoi w miejscu, zakończyła się na słoiku z gilem i spotkaniu Królowej ze Zdzichem. W tle głównej akcji został zasiany wielki niepokój – jakie będą skutki ostatnich słów danonowego potwota, czy ludzkość czeka zagłada?

Najwyższy czas pchnąć akcję nieco do przodu.

Zdzichu, jak to niedawno się okazało nie jest tak błyskotliwym inżynierem i nie wskrzesił masy danonowo-chlebowej tylko za pomocą praw fizyki. Korzystał z starożytnej celtyckiej księgi zaklęć (podrzuconej mu przez ludzi Moczymordy). Ludzie królowej – najlepsi spamerzy w branży instalują się w piwnicy Zdzicha ze swoimi serwerami. W nocy po pijaku wprowadzają zapisy z celtyckiej księgi do komputera. Zdzich w przypływie geniuszu tworzy szaleńczo niebezpieczny program kompurerowy pozwalający na wysyłanie zaklęć e-mailem i komunikatorami internetowymi. Delikwent który otworzył e-maila z zaklęciem od razu stawał się jego ofiarą.
Zdzich zrobił test, i wysłał e-maile z zaklęciami do kilku krewnych Jadwigi. I tak kuzyn Janek zamienił się w używaną trzyosobową kanapę koloru brązowego, siostra Dagmara została tylnym lewym kołem od Forda Fiesty rocznik 1992, a jej wujek Felek stał się nieludzko przystojny i rzucił się w wir życia towarzyskiego.

Program Zdzicha sprawił, że internet stał się bardziej niebezpieczny niż kiedykolwiek. Do Pogromcy Zła doszły słuchy o piekielnie niebezpiecznych e-mailach w sieci i już nie mógł dłużej czekać bezczynnie, nigdy dotąd nie było tyle zła w internecie, a w dodatku dybała na niego Królowa Spamu.

I tak Królowa i Zdzich posiedli nową przerażającą broń – CYBERCZARY. Ta broń była straszliwsza nawet od tosterów.
Fachowcy oceniają, że siła rażenia przecietnego czaru była porównywalna do zmasowanego ataku z użyciem 12 tosterów i dwóch opiekaczy.

Reklamy
Komentarze
 1. Siostra pisze:

  Co Matka Założycielka piła tego dnia?
  też chciałabym znać celtyckie zaklęcia!
  może ja też je wypowiadam ..a nikt się nie zorientował że to celtyckie?
  cholera ile to się człowiek może tutaj dowiedzieć ..no no 😉

 2. Siostra pisze:

  Dodałam tu super komentarz ..i zniknął 😦
  Nie ma już wolności słowa ….nie ma sprawiedliwości na tym świecie ………….

 3. Siostra pisze:

  Ups 🙂

 4. graforoman pisze:

  Muszę zatwierdzać komentarze przed publikacją. Już są 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s