LASHCORE STORY vol. 1

Posted: 5 września 2010 in LASHCORE STORY
Tagi: , ,

No to zaczynamy. Początek jest dość chaotyczny i czasem ciężko się w tym połapać, ale potem jest naprawdę ciekawie. Prawdziwe imiona autorów zostały zastąpione określeniem „forumowicz lub User”, ewentualnie pseudonimami. Zapraszam

[Forumowiczka] – Dobry scenariusz na telenowelę 🙂 Tylko wywal mnie z głównej roli, zawsze wolałam być statystą 😛

[Graforoman] – Nie no Forumowiczko. Będziesz konsultantem reżysera i współscenarzystą. Z radością zaproszę do współpracy literackiej Usera, którego zadziorny styl pisania nada naszemu dziełu charakteru. A z burzy mózgów narodzi się epokowe dzieło.

Oto zarys pierwszego odcinka:

W piwnicznym laboratorium szalonego absolwenta Polibudy powstaje zmutowane monstrum ulepione z masy Danonnowo Chlebowej ożywionej uderzeniem pioruna.
Obrzydliwe śliniące się monstrum rośnie do rozmiarów ciężarówki i z niewiadomych przyczyn zaczyna pożerać Spamerów. W mieście panika i chaos. Ocalali spamerzy chronią się w siedzibie królowej spamerów. Barykadują się w budynku LASHCORE. Wygłoniały Danonowy potwór odnajduje ich i przypuszcza zmasowany atak, wielu z nich ginie. Potwór w zgliszczach LASHCORE odnajduje oszołomioną królową Spamerów – jednak nie pożera jej – zakochuje się w niej. Ku zdumieniu widowni krwiożercza Danonowo-chlebowa masa jest zdolna do miłości. Bydle porywa Królową i znika na horyzoncie. Na ekranie pojawia się napis C.D.N.

Taki koniec pozwala na dopisanie kolejnych odcinków. Zapraszam do zabawy i zróbmy tą telenowelę. A co.

[Edgar] – Królowa Spamerów dzwoni do Niezależnego Pogromcy Wszelkiego Zła W Internecie który ją uwalnia strasząc Masę Danonowo-Chlebową tosterem.

[Graforoman] – Zdruzgotana poparzona tosterem Królowa poprzysięga zemstę. Knuje przebiegły plan mający na celu skompromitowanie Pogromcy Wszelkiego Zła. Zakochała się bidulka w potworze – a tu wparował taki i ukatrupił jej ukochanego tosterem.

Udało się jej zachować w słoiku gila który skapnął w nocy z nosa potwora. Gil zawiera jego DNA. Królowa zamierza go sklonować. W tym celu kontaktuje się z szalonym piwnicznym absolwentem Polibudy i razem zawiązują spisek, który wstrząśnie światem.

Jurek

W tym samym czasie Niezależny Pogromca Wszelkiego Zła W Internecie spokojnie popijał kakao …

[Forumowiczka] – i jadł delicje

[Jurek] – Roman na czym to staneliśmy? Królowa z Glutem i Naukowcem są w laboratorium, Pogromca pije kakao a nad jeziorem kwitnie pomarańczowo miłość …

[Jurek] – Zamyśla głęboko, jakby nie było laboratorium jest w piwnicy … W tym samym czasie na powierzchni ptaszki śpiewają, słonko świeci owady bzykają (jeżeli będzie to film od 12 lat to brzęczą)i nawet nie spodziewają się, że …

[Graforoman] – Normalnie zatkało mnie twórczo. Ale sprubójmy dalej coś wykombinować, bo po cholerę nam ekipa kiedy scenariusza nie ma.

Zakładamy, że akcja dzieje się w Szczecinie (lokalny patriotyzm przeze mnie przemawia). Piwniczny szalony naukowiec ma na imię Zdzichu, z powodu zawodu miłosnego popadł w szaleństwo, jak każdy absolwent polibudy jest nieludzko genialny. Jego dawną miłośćą jest niejaka Jadwiga – stanowiąca niepokojące połączenie kobiety rolnika i mrocznej femme fatale o morderczych zapędach (jej zawodową specjalnością jest uprawa buraków cukrowych) Za młodu dla zabawy owinęła sobie wokół palca Zdzicha, pobawiła się nim – rozkochała go w sobie. Niestety pewngo dnia w morderczym szale nadziała go na widły i próbowała go utopić w oborniku, odprawiła czarną mszę nad jego ciałem i poszła nakarmić kury i kaczki. Zdzich jednak żył kiedy odprawiano nad nim czarną mszę i kiedy Jadzia wyrzuciła jego ciało na skraju wioski. Nazajutrz niejaki Bolo – podsklepowy menel, idąc na chatę znajduje Zdzicha w agonii. Bierze go do domu i leczy go nalewkami wiśniowymi. Zdzichu dochodzi do zdrowia, ale nie wie że to jest początek koszmaru. Bolo okazuje się demonicznym dewiantem – przykuwa Zdzicha łańcuchami w piwnicy i regularnie gwałci. Kiedy po 8 latach Bolo umiera z przepicia, Zdzichu resztkami sił przegryza przerdzewiały łańcuch i wychodzi na wolność. Wycieńczony Zdzich trafia do szpitala – niestety trafia tam w grudniu kiedy pokończyły się w szpitalach limity na zabiegi. Mijający go znudzony lekarz profilaktycznie zakłada mu gips na lewą nogę i puszcza do domu.

Oto geneza szaleństwa Zdzicha i jego przywiązania do piwnic. Straszne rzeczy przeżył chłopina, a to wszystko przez Jadzię i Bola.

[Graforoman] – Kolejny wątek:

Pogromca Zła dowiaduje o planach Królowej Spamerów. Zatrudnia detektywa, niejakiego Bogdana Zioło. Bogdan odkrywa przeszłość Zdzicha. Pogromca Zła odnajduje Jadwigę i kiedy widzi ją w kufajce i w filcakach na środku pola buraków cukrowych zakochuje się w niej na miejscu. Zawiązują obfitującą w perwersję pasjonującą znajomość. Planują sklonować Bola – aby mieć haka na Zdzicha w ostatecznej konfrontacji. Ale Jadzia ma swoje plany………

C.D.N.

[Matka Założycielka] – no dla mnie bomba!

…przebiegła Jadwinia chce wyhodować takiego buraka cukrowego , który wyglądałby jak Bolo i szantażując Zdzicha ów burakiem zmusić go do pracy nad otworzeniem Masy danonkowo-chlebowej….

cdn

[Graforoman] – Najlepsze jest to, że Bolo był burakiem i wychodowanie buraka cukrowego na jego podobieństwo nie będzie specjalnie skomplikowane. Gorzej bedzie z wychodowaniem buraka dewianta.

[Matka Założycielka] – a więc….Zdzichu szantażowany przez Jadwinię zaszywa się w swojej piwnicy i próbuje zgromadzić tyle danonków i chleba, żeby stworzyć przy pomocy najnowszej generacji lasera potwora dla Jadwini… Jadwinia używając pastucha elektrycznego ogrodziła Zdzichowi miejsce pracy…niestety nastąpiła awaria prądu w Szczecinie i Zdzichu mógł uciec z piwnicy, lecz tego nie zrobił bo kocha szaleńczo Jadwinie i zrobi dla niej wszystko…:]………

[Graforoman] – Zdzichu jest z Królową Spamerów w piwnicy. Jadwiga pomyka z pogromcą wszelkiego zła i próbują sklonować Bola.

Na razie niewiadomą jest, co knują Królowa Spamerów i Zdzichu – jaki przebiegły plan rodzi się w piwnicy Zdzicha? Jak chcą dokuczyć Pogromcy wszelkiego Zła? I kim jest John?

CIĄG DALSZY NASTĄPI.

Reklamy
Komentarze
 1. kawał_mnie pisze:

  służbę zdrowia też mają do …kitu

  • graforoman pisze:

   Byłem w poniedziałek w nocy w szpitalu bo mi lewa stopa przestała działać. Obyło się bez gipsu, ale było podobnie.

   Kiedy czytam te wypociny sprzed czterech lat to chciałbym… ale nie mogę usunąć… to historia, to moje początki.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s